ChoqFenna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kim tutar Matteo Ferrari'yi

ChoqFenna :: Spor :: Spor :: Futbol :: Beşiktaş

Kim tutar Matteo Ferrari'yi Empty Kim tutar Matteo Ferrari'yi

Mesaj  Admin Salı Tem. 12, 2011 10:06 am

Kim tutar Matteo Ferrari'yi
Ferrari çok hızlı çıktı! İstanbul'u izinsiz terkeden İtalyan yıldızın, 'şike soruşturması kapsamındaki teknik takibe' takıldığı ve bu nedenle Milano'ya gittiği iddia edildi

Kim tutar Matteo Ferrari'yi Fft1mm1471442

Teknik direktör Tayfur Havutçu’nun yeni sezonda kadrosunda görmek istemediği Matteo Ferrari, önceki gün
sürpriz bir şekilde kayıplara karışmıştı. Takımla birlikte Avusturya’ya götürülmeyen ve kendisine verilen programa Ümraniye’deki çalışmalarla uyması istenen tecrübeli futbolcunun, ülkesine gittiği ortaya çıkmıştı. Bu durum, dedikoduları da beraberinde getirdi. Dün ise Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, Beşiktaş’ın Fenerbahçe’ye 4-2 kaybettiği derbide kırmızı kart gören Ferrari’nin şike soruşturması kapsamında teknik takibe yakalandı ve bu nedenle Türkiye’den ayrıldı.

‘Yüzünü görmek istemiyorum’

Beşiktaş’tan senelik 2.5 milyon Euro alan tecrübeli futbolcu, Fenerbahçe derbisinde gördüğü kırmızı kart sonrasında büyük tepki toplamıştı. Hatta Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, “Onun yüzünü bile görmek istemiyorum” diyerek, İtalyan futbolcuya olan tepkisini dile getirmişti.

‘Takımımı satacak kadar karaktersiz değilim!’

Şike yaptığı iddialarıyla gündeme gelen Matteo Ferrari, hürriyet.com.tr’ye açıklamada bulundu. Milano’da olduğunu dile getiren İtalyan futbolcu, “Bu olaylar Milano’ya benim kulağıma kadar geldi. Ben takımımı satacak kadar karektersiz değilim. Ben sahada alın terimi veririm. Aldığım parayı hak etmek için elimden geleni yaparım. O maçta bilerek kırmızı kart görmedim.. Lugano beni provake etti. Ben de sinirlerime hakim olamadım. Benim kariyerim ortada. Geçmişim de tertemiz. Kimse benim adımı kirletemez. Buna da güçleri yetmez. İsteyen, istediğini yapsın. Telefonlarımı da dinlesin, takip de etsin. Benim şikeyle işim olmaz” ifadesini kullandı.

‘Şike yaptığına inanmam’

Beşiktaş’tan olaylı bir şekilde ayrılan İbrahim Üzülmez, Ferrari hakkındaki iddiaları Radyospor’a yorumladı. Üzülmez, “Ferrari’nin şike yaptığına kesinlike ihtimal vermiyorum. Sakatlıklarından dolayı çok katkı sağlamadı ama karakter olarak çok sağlam bir insandır. Fenerbahçe maçında maçın başından kırmızı kart çıkana kadar Ferrari ve Lugano birbirleri ile uğraştılar. Bence Ferrari’ye haksızlık yapılıyor. Şike söylentilerinden dolayı İstanbul’da olmadığına inanmıyorum” dedi.

Admin
Admin
Admin

https://hackerteamtr.hareketforum.net

ChoqFenna :: Spor :: Spor :: Futbol :: Beşiktaş